موقعیت : صفحه اصلی > آرشیو اخبار   صفحه اصلی |پست الکترونیکی|اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


  چاپ        ارسال به دوست

در ادامه بازدید ار مراکز آموزشی با هدف بهبود مستمر فرآیندها، صورت گرفت:

بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از مرکز شماره 13 خواهران (الزهراء)

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران؛ جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای الزهراء از کارگاه های مهارت آموزی بازدید و در دیدار با کارشناسان، کارکنان و مربیان به بررسی آخرین وضعیت این مرکز پرداخت.

بنابر این گزارش، روان بخش در بازدید از واحدهای مختلف اداری و کارگاه های آموزشی بر رشد و توسعه مهارت آموزی و ارائه الگوهای نوین آموزشی برای فراهم نمودن اشتغال پایدار و مهارت محور تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد، تسریع و تسهیل در روند اجرای امور مربوط به آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و گسترش تعاملات با بخش غیر دولتی در کار گروه های تخصصی از اولویت های مهمی است که در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

 درادامه سلامتی، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای الزهراء به شرح آخرین وضعیت کارگاه های آموزشی، تعاملات، عملکردها و برنامه های اجرایی در سال جاری پرداخت.

در این دیدار کارکنان بخش های مختلف این مرکز دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را بیان نموده و در راستای تسهیل فرآیندها با مسئولان مربوط به گفتگو پرداختند.

 


١١:١٤ - 1401/04/23    /    شماره : ٧٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 246787 | بازديدکنندگان امروز: 47 | کل بازديدکنندگان: 1010003 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 1/2032 ثانيه