موقعیت : صفحه اصلی > آرشیو اخبار   صفحه اصلی |پست الکترونیکی|اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


  چاپ        ارسال به دوست

دومین فراخوان؛

تهیه و تدوین منابع آموزشی منطبق با استانداردهای شایستگی

معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور تولید محتوای آموزشی استاندارد و یکسان و با هدف پرکردن شکاف آموزشی، اطلاعاتی و ارتقای سطح علمی مهارت آموزان در سراسر کشور و بهره‌گیری هرچه بیشتر از اندیشه‌ها و آثار، تجلیل و ارج نهادن به کوشش‌های علمی مؤلفین و تشویق مربیان، درنظر دارد برای دومین بار، نسبت به تولید محتوای منابع آموزشی استاندارد برای رشته‌های فاقد منبع آموزشی مطابق با جدول گروه های برنامه‌ریزی درسی پیوست، اقدام نماید.

در این فراخوان 7 گروه برنامه ریزی درسی، 11 کد حرفه، 29 عنوان شغل و 176 عنوان شایستگی برای تهیه و تدوین منابع آموزشی انتخاب شدند.

شایان ذکر است؛ در فراخوان اول پس از تشکیل جلسات داوری و با درنظر گرفتن شاخص های ارزیابی متقاضیان، تعداد 46 نفر مولف از سراسر کشور، برای تدوین 103 عنوان شایستگی منطبق بر اسناد حرفه برگزیده شدند.

جدول گروه های برنامه ریزی درسی و عناوین استانداردهای آموزشی منطبق بر اسناد حرفه قابل دانلود می باشد. ( برای دانلود فایل عناوین استانداردهای فراخوان اینجا کلیک کنید)

متقاضیان می توانند؛ حداکثر تا تاریخ 1401/06/15 با تکمیل فرم الکترونیکی زیر، مدارک و درخواست خود را برای تهیه و تدوین منابع آموزشی، ارسال نمایند.

مراحل ثبت نام:

۱ . تکمیل اطلاعات فرم الکترونیکی "خوداظهاری متقاضی شرکت در فراخوان تهیه و تدوین منابع آموزشی" و بارگذاری مستندات مربوطه ( برای تکمیل فرم خوداظهاری اینجا کلیک کنید) توجه کنید که برای ثبت نام نیاز به حساب کاربری گوگل میباشد.

* لازم به ذکر است برگزیدگان فراخوان قبلی نمی توانند در این فراخوان شرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس تدوین منابع آموزشی تماس بگیرید. داخلی 1121 66583529-021

 


٠٧:٥٦ - 1401/05/11    /    شماره : ٧٨١١    /    تعداد نمایش : ١٨٠خروج
بازديدکنندگان اين صفحه: 268022 | بازديدکنندگان امروز: 184 | کل بازديدکنندگان: 1126355 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1250 ثانيه