موقعیت : صفحه اصلی > آرشیو اخبار   صفحه اصلی |پست الکترونیکی|اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


مسابقات آزاد مهارت
برگزاری مسابقات آزاد مهارت در شناسایی و کشف استعدادهای برتر در بخش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن همراه
 ٠٨:٠٦ - 1401/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت سرکار خانم وزیری موسس محترم آموزشگاه بانووزیری
مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.
 ١٠:٢٦ - 1401/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٨:٢٢ - 1401/06/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه عکاسی دیجیتال و سر سبز سازی آموزش های فنی و حرفه ای (یونیوک)
برگزاری مسابقه عکاسی مهارت در عمل سال 2022 توسط شبکه بین المللی مراکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای (یونیوک) با موضوع تغییر و تحول در مهارتهای جوانان برای آینده
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور (ITC)، مرکز تربیت مربی با همکاری یونیوک مسابقه عکاسی «مهارت در عمل سال 2022» با عنوان تغییر و تحول در مهارتهای جوانان برای آینده با هدف تشویق جوانان به مهارت‌آموزی برگزار می نماید.
 ٠٩:١٥ - 1401/05/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین فراخوان؛
تهیه و تدوین منابع آموزشی منطبق با استانداردهای شایستگی
معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور تولید محتوای آموزشی استاندارد و یکسان و با هدف پرکردن شکاف آموزشی، اطلاعاتی و ارتقای سطح علمی مهارت آموزان در سراسر کشور و بهره‌گیری هرچه بیشتر از اندیشه‌ها و آثار، تجلیل و ارج نهادن به کوشش‌های علمی مؤلفین و تشویق مربیان، درنظر دارد برای دومین بار، نسبت به تولید محتوای منابع آموزشی استاندارد برای رشته‌های فاقد منبع آموزشی مطابق با جدول گروه های برنامه‌ریزی درسی پیوست، اقدام نماید.
 ٠٧:٥٦ - 1401/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
در ادامه بازدید ار مراکز آموزشی با هدف بهبود مستمر فرآیندها، صورت گرفت:
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از مرکز شماره 13 خواهران (الزهراء)
روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به همراه قاسمی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی با حضور در مرکز شماره 13 (الزهراء) از کارگاه های آموزشی بازدید و در دیدار با رئیس مرکز، کارشناسان، کارکنان و مربیان به بررسی آخرین وضعیت اداری و آموزشی، در سال جاری پرداخت.
 ١١:١٤ - 1401/04/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بازديدکنندگان اين صفحه: 246788 | بازديدکنندگان امروز: 55 | کل بازديدکنندگان: 1010011 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0/2501 ثانيه